Fałsz za fałszem

Siema,lub dobry wieczór piszę to do was gdy razem z Sią śpiewam Chandelier i idzie mi okropnie ten duet. Jak możecie wnioskować po tytule okropnie fałszuję i nie trzymam się tekstu. Dzisiaj dowiedziałam się o własnej średniej i stwierdzam że zawaliłam kompletnie te półrocze. Dobra nie mam tematu więc kończę może jutro napiszę albo w piątek albo w ferie, tak będę miała dopiero ferie bo jestem z Podlasia.  

                        Oddelegowuję się ja Oliwia

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jest taki moment

CHLEB ZŁOTY ŁAN :)

Pamiętniki WAMPIRÓW