Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 3, 2014

Smutna Piosenka

Piszę do was gdy słucham strasznie smutnej piosenki i myślę że nie umiem pisać (to na mój gust jest pewne). Siedzę przed komputerem i nie wiem co mam napisać, ale naprawdę chce mi się akurat teraz coś napisać, ale nie mam weny :(