Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 26, 2015

Jestem nie umarłam

Sorry że nic nie dodawałam ale mam zapierdziel w szkole i ledwo daję radę. Wracam do domu o 15:20 i chcę chwilę odpocząć i ta chwila tak szybko moja że zaraz muszę się zabrać za lekcje. Dzisiaj mam luzy bo tylko obejrzeć prezentację i  zaleźć jakieś przepisy na surówkę  a tak to z jednego przedmiotu po jakieś pół godziny żeby  odrobić.  Tak postaram się dodać bohaterów w moim pierwszym opowiadaniu  http://nie-bylo-autu.blogspot.com  więc się nie rozpisuję tylko biorę się za pisanie.