Posty

Wyświetlanie postów z października 11, 2015

Foster The People

Jako że już noc,a ja w piżamce z telefonem w ręce pod kołdrą słucham Foster The People i zastanawiałam się jak nie kochać piosenki Pumped up Kicks no po prostu się nie da. Właśnie tańczę na swój dziwny sposób do tej piosenki sorry, ale nie mogę dodać piosenki ale pewnie jak jutro wejdę na bloga to ja tu dodam. JASIU NIE SPIJ MI NA NOGACH ŻE GŁOWĘ TRZYMASZ MI CENTRALNIE NA PISZCZELU! Nie nawidzę tego hymmmmmm kończę bo nowa piosenka czytaj jeden moment K2 i buki

Powtarzam się

Obraz
Piosenka zawsze na początek Postanowiłam co roku dodawać taki post w którym będę pisała informacje o mnie, a więc mam na imię Oliwia. Mieszkam w województwie Podlaskim jak zaczynałam pisać bloga mieszkałam w Siemiatyczach, a aktualnie mieszkam Wólce Zamkowej na wsi. Mam aktualnie 15 lat i dziwne pomysły w głowie.Interesuję się siatkówką mężczyzn, ręczną mężczyzn i lekkoatletyką. Moim ulubionym teraz sportem do grania jest ręczna ale do kibicowania siatka a mam posturę do lekkoatletyki do rzutu młotem, albo pchnięcia kulą no cóż takie życie nastolatki. Mam swoich ulubionych siatkarzy i trzech ulubionych piłkarzy ręcznych  Krzysztof Ignaczak ''IGŁA'' Michał Kubiak ''Dziku'' Aleksandar Atanasijević I KILKU INNYCH   I czas na Piłkarzy ręcznych    Kamil Syprzak  Michał Jurecki  Sławomir Szmal  Mam marzenia jak każda nastolatka  Chcę być fizjoterapeutą Mie...
Właśnie zauważyłam że w tym roku zaczynam być bardziej systematyczna na blogu i wpisy pojawiają się często (jak na mnie), albo wyjaśniam dlaczego nie ma wpisu.

Sorry

Sorry za opóźnienia ale nie mogę się zabrać za ten rozdział ale w ten weekend powinno się coś pojawić, a tak wogóle to właśnie leżę w łóżku przed chwilą Jasio mi gryzł stopy przez kołdrę i nie mam jutro do szkoły jeeeeee. Zaraz będę się chyba kładła spać 😴 sama nie wiem bo nie chce mi się jakoś spać. JANIE WRÓĆ 🔙 DO MNIE A NIE STOISZ POD DRZWIAMI I MIAŁCZYSZ DO BANSHEEGO on ci nie pomoże sorry taki mamy klimat,a co do klimatu to zimno ❄ jest w pizdu. Ruscy mają śnieg i my mamy śnieg no po prostu nasz klimat zaczyna być podobny do ich to jest nie normalne. Kończę bo z wpisu informujacego zrobił się normalny wpis/rozdział/post na bloga chore dobra kończę DOBERJ NOCY LUB DNIA I KOLOROWYCH. ODDELEGOWUJĘ SIE JA OLIWIA . Pa Ps.Jaś c...