ROK SZKOLNY, czyli rozpacz uczniów i niesprawiedliwy wyrok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem piosenka z dupy związana z rozdziałem ale się wsłuchałam i jakoś dzięki tej piosence jest ten rozdział


Od czego by tu zacząć może zacznę od niesłusznego wyroku albo nie od piosenki bo chyba będę musiała powiedzieć dlaczego akurat ona a nie jakaś inna, a więc jest drugi tydzień roku szkolnego a już zamuła się polepszacz humoru już jest. Koniec tematu następne. Zostałam niesłusznie oskarżona na przymusowe chodzenie do ośrodka karnego o nazwie szkoła a na bloku gimnazjalnym dokładniej trzeciej gimnazjum (tak jestem już nareście w trzeciej gimnazjum i czeka mnie egzamin więc 18 kwietnia trzymajcie kciuki), ale Oliwia dlaczego piszesz że zostałaś skazana możecie powiedzieć, więc Olka z wcześniejszego posta pisała że mną i zaczęłyśmy gadać że zostałyśmy skazane czyli zaczął się rok szkolny (uuuuuuuuuuuuuuu jeeeeeeeee okrzyki radości no chyba nie ja zaraz zacznę płakać a nie się cieszyć, ale dupa trzeba iść) i tak jakoś mi się zostało. Więc Oliwia została skazana na 10 miesięcy przymusowego chodzenia do ośrodka karnego o nazwie szkoła.


Wiecie co trzy dni przed rozpoczęciem obejrzałam jakieś 20 filmów bo mnie jakoś wzięło i tak do teraz ale przez trzy lub cztery dni teraźniejsze zaczęłam oglądać ,,Pamiętniki Wampirów" i mam jeszcze dużo do obejrzenia a test z chemii nikt za mnie nie napisze i lektury nikt też nie przeczyta. Za jakiś czas pojawi się post w którym będzie dużo beznadziejnych zdjęć i beznadziejny opis miejsca gdzie aktualnie mieszkam bo w technikum najpewniej będę mieszkać w internacie więc nie będę miała takiego dostępu do neta. Ktoś tu w ogóle jest jeżeli jest to napisz w komentarzu że jesteś. Kto ogląda mecz o 5 rano bo jeżeli nie zasnę w trakcie pierwszego seta to obejrzę cały bo wczoraj to zasnęłam i telefon przez tą iplę mi się nie ładował bo oglądałam w łóżku i na telefonie (nie kładłam się do piątej bo bym się nie zbudziła na 5). Dobra kończę.




Oddelegowuję się ja Oliwia. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jest taki moment

CHLEB ZŁOTY ŁAN :)

Pamiętniki WAMPIRÓW