Przeprosiny

Sun Is Shining oj jak by się chciało żeby świeciło+o kilka stopni więcej ocieplało planetę a nie dziś z rana 2,5 stopnia 

Sorki że w ten weekend nie pojawił się dłuższy rozdział ale tak wkręciłam się w pamiętniki do tego jeszcze sb czytałam lekturę (normalnie to nie czytam lektur ale sytuacja że będzie brała do szczegółowych odpowiedzi z niej zmusza).
Przez te pamiętniki i okres jesienno-zimowy ciągle piję duże kubki ciepłej herbaty tylko bez miodu bo nie na widzę miodu. Wczoraj czytaj po mojemu w niedzielę ryczałam ponieważ umarł DAMON z pamiętników i do tego BONNIE (w ogóle nie mam włączonego Google i nie sprawdzam czy dobrze piszę ich imiona nieeee). Głowa mnie napierdziela ale Oliwia i tak piosenek słucha electro piosenek i nawet głośno to akurat moja ulubiona piosenka Zedd'a i często jej słucham po prostu love. Ciepła herbata idealnie relaksuje nie wiem jak u was ale u mnie to ona działa jak LEMON albo PASSENGERE- LET HER GO. Ogólnie osoby które mnie nie znają to mogą pomyśleć że się tnę ale ja po prostu mam 3 miesięcznego kota i on mi gwarantuje zdzieranie starej skóry z rąk, nóg. Trzymajcie kciuki żebym dostała dobrą ocenę z polskiego bo miałam kartkówkę i wiecie przyszłam na lekcję na studenta z zerową wiedzą. KOŃCZĘ BO PRZYMULAM.


Oddelegowuję się ja OLIWIA :*   

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jest taki moment

CHLEB ZŁOTY ŁAN :)

Pamiętniki WAMPIRÓW