CZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam,was z moimi okularami na nosie i z Timberlandem w tle .Dobra przejdę do tematu bo mam mało czasu,a chcę wam ten wpis jeszcze dziś wysłać. Mym jakże ważnym tematem są ...... FERIE tak ferie (czytaj inaczej w moim wydaniu czas w którym siedzisz na telefonie do 6 nad ranem i śpisz czasami po 4 godziny), wiecie jak ja jestem zmęczona tą przerwą bardziej niż bym miała iść do szkoły ,a dodam na marginesie że w moim województwie ferie się kończą bo ja miałam ferie od 25 stycznia do 9 lutego. Czas moim ferii w tym roku mi się spodobał bo akurat były mistrzostwa w Katarze w piłkę ręczą więc mecze miałam załatwione co dwa dni,a dodać do tego że jestem fajną siatkówki więc miałam około 4 meczy w tygodniu,a ucierpiały na tym moje gardło i waga możecie się zapytać dlaczego waga cóż Oliwio robiłaś że ucierpiała na tym twoja waga, a robiła to co jest najcudowniejsze inaczej żarłam tyle chipsów, pici gazowanych, frytek że głowa mało no bo przecież jak kibicować to z jedzeniem,a na marginesie dodam że nasza reprezentacja w piłkę ręczną jak dla mnie odniosła mega zwycięstwo, nie będę komentowała pracy sędziów bo nie jestem jakimś znawcą i nie dla mnie to osądzać bo w ręczną gram raczej tylko na wf'ie i teraz to nawet nie mogę za bardzo nazwać tego grą bo przez cały wf i tak stoję na ,,budzie'' i tylko czekam aż zaczniemy naprawdę grać, ale jak tak patrzę na wf'istę to ja prędzej skączę tą szkołę niż zagram w porządną ręczną czy. boisko jak do prawdziwej ręcznej a nie jego 1/3 , pobiegam podczas tego wf i nie będzie ciągłych ćwiczeń które miałam w 4 klasie ja tu pitu pitu a odeszłam od tematu.Podczas tych ferii jak pisałam się zanudziłam i przytyłam ale jest plus bo spotkałam koleżankę. Dobra kończę bo net mi wariuje a chcę wpis wysłać więc
Komentarze
Prześlij komentarz