Wyjście
Wczoraj po południu postanowiłam się przejść z psem na spacer w jedną stronę miałam jakieś 2 km pies ledwo co daje radę jak już wracałam z nim do domu. Dam wam link do zdjęć http://instagram.com/oliwkaa032. Dziś znowu zamierzam się przejść z psem ale innym, a teraz was zostawiam bo muszę się po woli ogarniać żeby wyjść z psami o 6, a ja muszę jeszcze zjeść i się ogarnąć :)
Komentarze
Prześlij komentarz